1541

تماس با ما

توافقنامه و شرایط استفاده از سایت عکسخونه عکسخونه یک سرویس اینترنتی است . علاوه بر مفاد زير تمامي كالاها و خدمات اين شرکت، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و عکسخونه به عنوان يک شرکت ايراني از قوانين مقررات جمهوري اسلامي ايران تبعيت مي نمايد.

الف – شرط عضويت: سرويس عکسخونه براي اشخاص بالاي ۱6 سال مي باشد و با عضويت در اين سايت شما تاييد مي نماييد که سن شما بیشتر از16 سال است

ب – حریم خصوصی عکسخونه متعهد می شود که اطلاعات شخصی شما شامل نام، آدرس، ایمیل و از همه مهم تر عکس های شما را به هیچ شخص یا شرکتی فاش نکند، اشتراک عکس با دوستان فقط توسط شخص کاربر امکان پذیر است. کنترل محتوا و دستور مراجع قانونی در موارد خاص مستثنی است.

ج – شرايط استفاده عکسخونه براي ارتباط با شما و اطلاع رسانی در مورد وضعیت سفارش ها و درخواستهای ارسال شده برای شما (مانند درخواستهای دوستی و یا پوشه های عکس اشتراک شده) در سایت و همچنین اطلاع رسانی در مورد سرویس ها، ایمیل هایی را به شما ارسال می کند. عضویت در سایت به منزله موافقت کاربر با دریافت اينگونه ايميل ها می باشد. تایید تلفن همراه شما با ارسال کد مربوطه به سامانه هوشمند الزامی است حفظو نگهداری اطلاعات کاربری برعهده کاربر است .سئولین سایت به هیچ عنوان امکان تغییر یا بازیابی کلمه عبور قبلی شما را ندارند.

روش ارتباط با بخش سرویس و پشتیبانی سایت عکسخونه از طریق ایمیل و پشتیبانی انلاین بوده و حداکثر زمان پاسخگویی به سئوالات و درخواست های شما ظرف 24 ساعت کاری می باشد. کاربر با عضویت در عکسخونه تعهد می کند که از امکانات و تسهیلات سایت که برای استفاده مطلوب وی فراهم شده، سوء استفاده نکند. ایجاد حسابهای کاربری متعدد جهت استفاده از هدیه عضویت از مصادیق سوء استفاده از امکانات و تسهیلات سایت محسوب می شود. در صورت عدم رعایت قوانین سایت توسط کاربر، مسئولین سایت می توانند در هر لحظه عضویت کاربر متخلف را قطع کرده و سفارش های وی را ملغی کنند.

د- شرایط حاکم بر محتوای ارسالی سایت عکسخونه هیچگونه مسئولیتی در قابل محتوای ارسالی توسط کاربران ندارد. ارسال عکس توسط کاربر به سایت بدین معنا تلقی می شود که کاربر مجوز استفاده، نگهداری و چاپ آن عکس را دارد و با این کار حقوق مالکیت معنوی شخص دیگر و یا قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران را نقض نخواهد كرد. مسئولیت نقض حقوق معنوی و یا قوانین کشور بر عهده ارسال کننده عکس است. لطفا از ارسال عکسهای مستهجن، برهنه و یا با محتوای سیاسی خودداری کنید. سرویس کاربرانی که این بند را مراعات نکنند پس از هشدار های لازم دسترسی آنها به سایت قطع خواهد شد.

ه‍- شرایط نگهداری فایل ذخیره عکس در عکسخونه محدوداست (100 مگابایت) و مادام که کاربری شما فعال باشد ادامه خواهد داشت. کاربرانی فعال تلقی می شوند که در طول ۳۶۵ روز پیاپی حداقل یک سفارش ثبت کرده باشند. چنانچه کاربری شما غیر فعال تلقی شود یک ایمیل هشدار با مهلت یک ماهه برای شما ارسال خواهد شد. فایل های شما در بهترین شرایط موجود برای ذخیره فایل در جهان نگهداری می شود. بی تردید این شرایط ده ها برابر امن تر از هارد دیسک شخصی شماست. با این حال مسئولیت عکسخونه نسبت به از بین رفتن فایلهای شما محدود است و هیچ گونه بار مالی نخواهد داشت. تعهد عكسخونه تنها بر حفظ امانت در نگهداري از عكس هاي شما است و عكسخونه تعهدي بر تحويل اصل فايل ها ندارد. عکسخونه مي تواند هر قسمتي از اين قرارداد را در هرموقع بدون اطلاع قبلي تغيير دهد. متن قرارداد هميشه برروي سايت قابل مشاهده است. درصورتيکه در هر زماني با اين قرارداد مخالف بوديد مي توانيد عضويت خود را از سايت حذف کنيد. بديهي است در اين صورت عكس هاي شما از سرويس دهنده هاي فايل عكسخونه حذف خواهند شد.

آدرس :تهران-خیابان مرتضوی بین قصرالدشت وکارون پلاک 493

+98-9126702446

+98-21-66885949

ارسال پیشنهادات و شکایات

تلگرام عکسخونه | قوانین | لیست قیمت

آدرس :تهران-خیابان مرتضوی بین قصرالدشت وکارون پلاک 493

021-66885949-09126702446

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند
و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است

طراحی و توسعه توسط - حریریان
Copyright© 2016 akskhone.com